Optic Sink - Optic Sink - Hudba - GONER - 0767870661815 - 02. októbra 2020
V prípade, že obal a názov nesedia, platí názov

Optic Sink

Cena
€ 20,49

Objednané zo vzdialeného skladu

Očakávané doručenie 12. - 19. aug
Dostávajte upozornenia na nové nahrávky interpreta Optic Sink
Pridať do vášho zoznamu prianí na iMusic

Not rated yet

Tiež dostupné ako:

Optic Sink is an album by Optic Sink, released in 2020.

The ambient album is available in the following configurations:

- LP

- CD

Médium Hudba     VINYL     LP   (Vinyl)
Počet záznamov 1
Vydané 02. októbra 2020
EAN/UPC 0767870661815
Značka GONER GNER166.1
Žáner Electronic     Ambient
Rozmery 312 × 312 × 5 mm   ·   265 g

Zoznam skladieb

    1. Drone
    2. Personified
    3. Soft Quiet Life
    4. Dumb Luck
    5. Exhibitionist
    6. Vanishing Point
    7. Girls in Gray
    8. Set Roulette

Viac od Optic Sink

Zobraziť všetko

Viac od toho istého vydavateľa

Iní tiež kúpili

Pozrieť všetko od Optic Sink ( napr. LP , CD , Tape a Cassette )