James Last - James Last - Hudba -  - 4988031244531 - 03. novembra 2017
V prípade, že obal a názov nesedia, platí názov

James Last


Dostávať e-mail, keď bude položka k dispozícii
Do you have a profile? Prihlásiť sa
Dostávajte upozornenia na nové nahrávky interpreta James Last
Pridať do vášho zoznamu prianí na iMusic

Not rated yet

James Last is an album by James Last, released in 2017. The album is a instrumental CD.


JAPAN IMPORT

Médium Hudba     CD   (Kompaktný disk)
Počet diskov 1
Vydané 03. novembra 2017
EAN/UPC 4988031244531
Kat. č. IMT3124453.2
Žáner Instrumental
Rozmery 124 × 142 × 10 mm   ·   100 g   (Hmotnosť (odhadovaná))

Viac od James Last

Zobraziť všetko

Viac z tejto série

Iní tiež kúpili

Pozrieť všetko od James Last ( napr. CD , DVD , MDVD , LP a Blu-ray )